Prenájom priestorov

Prenajmite si centrum pre vaše semináre a kurzy. Ponúkame priestory pre vaše semináre, workshopy, školské výlety, pre aktivity mimovládnych organizácii, teambuilding firiem. V nerušenom prírodnom prostredí, rodinnej atmosfére s kvalitnými službami.
 

Cenník

 
Informácie a rezervácia termínu
 

zajezova@zivica.sk 0917 517 267

 

Praktické informácie

  • Používame eko drogériu
    Baktérie v biologickej čističke odpadových vôd nemajú radi klasickú drogériu (eko drogériu môžete  zakúpiť v čajovni, tekuté mydlo v umývarkách je k dispozícii). Ak máte záujem nakúpiť si drogériu vopred, široká ponuka produktov je dostupná vo vybraných eko-predajniach.
  • Minimalizujeme a separujeme odpad
  • V centre sa nefajčí!
    Ľudia u nás môžu fajčiť jedine vonku, mimo hlavného dvora centra. Žiadame ľudí, odhadzovali špaky do určeného popolníka (nie na zem!) a až po skončení kurzu do koša.
  • V centre môžete byť ubytovaní so svojim domácimi miláčikmi 
    Záujem o ubytovanie pre domáce zvieratá je potrebné vopred nahlásiť. Vyhradzujeme si právo odmietnuť ubytovanie pre zvieratá v prípade, že to nedovoľuje kapacita semináru. Izby vždy vopred konzultujeme. Za psa/mačku sa dopláca podľa aktuálneho cenníku. Žiadame od majiteľov, aby dávali na svoje zvieratká pozor, aby nebehali voľne po centre, neležali na posteliach a pri prechode z vonku do vnútra zabezpečili ich očistenie. Ak je váš pes zvyknutý byť vonku, môže byť na dvore centra, ktorý je bezpečný a poskytuje voľný výbeh. 

 

Naše priestory

Hlavná seminárna miestnosť
(hlavná budova,  42 m2 (6mx7m), vybavenie: stoličky, stoly, karimatky, wifi, interaktívna tabuľa s dataprojektorom, flipchart, reproduktory).  

Vedľajšia seminárna miestnosť
(vedľajšia budova, 30 m2, vybavenie: stoličky, stoly, tuli vaky, wifi, dataprojektor, flipchart, knižnica, karimatky, reproduktory).

Jedáleň
(vybavenie: stoly, stolicky, jedna detská stolička, chladnička, rýchlovarná konvica).

Terasa (vybavenie: stoly, stolicky, lavice)

 

Doplňujúce vybavenie

Lanové dráhy.

Zrubová sauna.

Ohnisko.

Detské ihrisko.

Okolie centra.

Príroda Zaježovej.

 

Naše služby

Ubytovanie 

Vegetariánska luchyňa

Čajovňa